Contactgegevens VWG Midden-Kennemerland
Voorzitter  
Hans Stapersma06-22684313
Secretarissecretariaat@vwgmidden-kennemerland.nl
A. DekkerCorrespondentieadres Const.Huygensstraat 4,
1901 JA Bakkum.0251-655817
Penningmeesterpenningmeester@vwgmidden-kennemerland.nl
Renie van der Werf072-5337078
Penningmeester Vogelringstation
Kees Roselaarroselaar@xs4all.nl072-5125423
Bestuursleden
Hans Schekkerman0251-881406
Piet Admiraal0251-232603
Micha de Heus06-49918837
LedenadministratieAanmelden lidmaatschap
Femie de Jager-ten Bergefemiedejager@vwgmidden-kennemerland.nl0251-831286
Werkgroep Kerkuilen en Steenuilen
Henk Eenhoorn0251-654971
Werkgroep Bosuilen
Arend de Jong0251-655417
Werkgroep Roofvogels
Henk Schoonenberg0251-656825
Werkgroep Ruimtelijke Ordening
Hans Stapersma06-22684313
Werkgroep Jongerenjongerenexcursies@vwgmidden-kennemerland.nl
Cees Baart072-5337870
Werkgroep Ijsvogelsijsvogelwerkgroep@vwgmidden-kennemerland.nl
Klaas Pelgrim06-29098695
Commissie Lezingen en Excursies:excursies.lezingen@vwgmidden-kennemerland.nl
Marian van Leeuwen0251-311092
Ronald Sunnotel06-10403680
Renie van der Werf072-5337078
Vogelringstation Castricum (Vinkenbaan)vinkenbaan@vwgmidden-kennemerland.nl
Arnold Wijker
Redactie Winterkoningwinterkoning@vwgmidden-kennemerland.nl
Cees op den Velde06-57565812
Voor vragen kunt u terecht bij:Secretariaat
secretariaat@vwgmidden-kennemerland.nl0251-655800
Webmaster
Cees op den Veldewebmaster@vwgmidden-kennemerland.nl06-57565812